Kontakt

Úvod Kontakt

Požičovňa dodávok Považská BystricaAUTOKLEM SK, s.r.o.

Mládežnícka 4473

017 01 Považská Bystrica

IČO: 50298381

Kontakt: 0915 665 786

autoklem@slovanet.skNájdete nás podľa tejto mapyNájdete nás v Považskej Bystrici za autobudovým nástupištom, smer priemyselný areál bývalých Považských strojární, oproti novej hale spoločnosti DRB. Naša budova je na mapke označená červenou farbou.


Otváracie hodiny:

Dodávky odovzdávame a preberáme v čase od 08:00 hod do 18:00 hod.

Podmienkou pre vrátenie vozidla je možnosť jeho skontrolovania na dennom svetle (poškodenia karosérie atď.). Z toho dôvodu sa v zimnom období autá preberajú nie do 18:00 hod, ale maximálne dovtedy, dokedy je vonku svetlo. 

Potme vozidlá NEPREBERÁME.


V prípade, že si chcete auto prenajať na skrátený čas (do 4 hodín), je potrebné, aby sa čas, kedy máte vozidlo požičané, nachádzal v intervale od 08:00 hod. do 18:00 hod. Po 18:00 hodine nie je možné vozidlo prenajať na 4 hodiny.

Uvedené časy platia v letných mesiacoch, v zime je podmienkou na vrátanie vozidla jeho kontrola za denného svetla. 


UPOZORNENIE: Z dôvodu rastúceho počtu špekulatívnych objednávok, kedy nás neseriózni občania zbytočne preháňali a blokovali nám vozidlá rezerváciami, sme pristúpili k nasledovným opatreniam. V prípade, že si chcete prenajať auto s tým, že si ho prídete vyzdvihnúť počas víkendu, alebo sviatkov, teda v čase keď je naša prevádzka normálne zatvorená, je nutné zaslať SMS objednávku na telefónne číslo 0915 665 786. Bez SMS objednávky nebude vozidlo na daný termín pre vás rezervované. V objednávke uveďte o ktoré vozidlo z našej ponuky máte záujem, čas prevzatia vozidla, vaše meno a priezvisko, plnú adresu a číslo vašeho občianskeho preukazu. Takáto objednávka je záväzná. V prípade, že si auto neprídete prevziať a telefonicky nezrušíte objednávku s dostatočným časovým predstihom, bude Vám zaslaná faktúra na 1 denný prenájom uvedeného vozidla.

Copyright 2016 - 2024 © Požičovňa dodávok